Tefal L7649453 Ingenio Ultimate 4 pcs pot set | TEFAL
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 225.00 mm |
| Gross height (mm) | 115.00 mm |
| Gross weight | 2.28 kg |
| Gross width (mm) | 255.00 mm |
| Net weight | 1.98 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 262 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 295.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | TEFAL |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: tefal l7649453 ingenio ultimate 4 pcs pot set tefal, l7649453, tefal, potid







