TEFAL | OptiGrill XL | GC724D12 | Table | 2000 W | Black/Stainless steel
- TootjadTEFAL
- Mudel: GC724D12
- Saadavus: 1
-
209€
TEFAL | OptiGrill XL | GC724D12 | Table | 2000 W | Black/Stainless steel
| All | |
| Eemaldatav plaat | No |
| Eemaldatav tilkumisalus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | 6 specific automatic programs 4 temperature levels Baking cast aluminum accessory can be washed in the dishwasher Snacking and Baking |
| Gross depth (mm) | 530 mm |
| Gross height (mm) | 510 mm |
| Gross weight | 8.75 kg |
| Gross width (mm) | 235 mm |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 6.75 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 14 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | OptiGrill XL |
| Producer product name | GC724D12 |
| Programmide arv | 9 |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toiduvalmistamise ala kuju | Rectangular |
| Toote värv | Black/Stainless steel |
| Tüüp | Table |
| Võimsus | 2000 W |
| Volume (m3) | 0.0635205 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tefal optigrill xl gc724d12 table 2000 w blackstainless steel, gc724d12, tefal, grillid


