TEFAL Pan | H0560742 | Frying | Diameter 30 cm | Suitable for induction hob | Fixed handle | Black
- TootjadTEFAL
- Mudel: H0560742
- Saadavus: 1
-
48€
TEFAL Pan | H0560742 | Frying | Diameter 30 cm | Suitable for induction hob | Fixed handle | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 490.00 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross weight | 1.05 kg |
| Gross width (mm) | 305.00 mm |
| Kaasas kate | No |
| Käepideme omadused | Fixed handle |
| Läbimõõt | 30 cm |
| Materjal | Aluminium |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 0.85 kg |
| Nõudepesumasinakindel | No |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 154 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 195.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | Pan |
| Producer product name | H0560742 |
| Sobib induktsioonpliitidele | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Frying |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | No |






