Kettle | KO8518 | Electric | 1800 W | 1.7 L | Plastic | 360 rotational base | Black
- TootjadTEFAL
- Mudel: KO8518
- Saadavus: 5
-
76€
Kettle | KO8518 | Electric | 1800 W | 1.7 L | Plastic | 360° rotational base | Black
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 204.00 mm |
| Gross height (mm) | 290.00 mm |
| Gross weight | 1.88 kg |
| Gross width (mm) | 184.00 mm |
| Maht | 1.7 L |
| Materjal | Plastic |
| Net weight | 1.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 159.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 468 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | KO8518 |
| Tare weight (kg) | 0.48 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Electric |
| Veetaseme indikaator | No |
| Võimsus | 1800 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: kettle ko8518 electric 1800 w 17 l plastic 360 rotational base black, ko8518, tefal, veekeetjad




