TEFAL | FV8062 Puregliss | Steam Iron | 3000 W | Water tank capacity 0.27 ml | Continuous steam 50 g/min | Steam boost performan
- TootjadTEFAL
- Mudel: FV8062
- Saadavus: 1
-
90€
TEFAL | FV8062 Puregliss | Steam Iron | 3000 W | Water tank capacity 0.27 ml | Continuous steam 50 g/min | Steam boost performance 280 g/min | Black/Grey
| All | |
| Aurujoa funktsioon | Yes |
| Aurujoa võimekus | 280 g/min |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross weight | 1.75 kg |
| Gross width (mm) | 340.00 mm |
| Net weight | 0.95 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 202 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 795.00 g |
| Pidev auruvoog | 50 g/min |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product name | FV8062 Puregliss |
| Talla tüüp | Durilium AirGlide Autoclean |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Tilkumisvastane funktsioon | No |
| Toote värv | Black/Grey |
| Tüüp | Steam Iron |
| Veeanuma mahutavus | 0.27 ml |
| Vertikaalse auru funktsioon | Yes |
| Võimsus | 3000 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







