TEFAL | Hand Mixer | Powermix Silence HT654E38 | Hand Mixer | 600 W | Number of speeds 5 | Turbo mode | Dark grey
- TootjadTEFAL
- Mudel: HT654E38
- Saadavus: 1
-
100€
TEFAL | Hand Mixer | Powermix Silence HT654E38 | Hand Mixer | 600 W | Number of speeds 5 | Turbo mode | Dark grey
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 402.00 mm |
| Gross height (mm) | 239.00 mm |
| Gross weight | 3.26 kg |
| Gross width (mm) | 228.00 mm |
| Juhtmehoidik | No |
| Kannu mahutavus | 2.5 L |
| Kiiruste arv | 5 |
| Korpuse materjal | N/A |
| Lahtiühendusnupp | Yes |
| Net weight | 2.35 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 39 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 867 g |
| Plastic (No PET) | 43 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | Hand Mixer |
| Producer product name | Powermix Silence HT654E38 |
| Taignakonksud | Metal dough hooks |
| Tare weight (kg) | 0.91 kg |
| Toote värv | Dark grey |
| Turborežiim | Yes |
| Tüüp | Hand Mixer |
| Võimsus | 600 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






