Panasonic KX-TU160 Easy Use Mobile Phone Black, 2.4 ", TFT-LCD, 240 x 320, USB version USB-C, Built-in camera, Main camera 0.3 M
- TootjadPanasonic
- Mudel: KX-TU160EXB
- Saadavus: 5
-
65€
Panasonic KX-TU160 Easy Use Mobile Phone Black, 2.4 ", TFT-LCD, 240 x 320, USB version USB-C, Built-in camera, Main camera 0.3 MP, 32 GB
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 141.00 mm |
| Brutokaal | 0.19 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 138.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 78.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 240 x 320 |
| Ekraani diagonaal | 2.4 " |
| Ekraani tüüp | TFT-LCD |
| Garantii | 24 month(s) |
| GPS (satelliit) | No |
| Kaal | 69.2 g |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kõrgus | 12.13 cm |
| Laius | 5.85 cm |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.07 kg |
| Paber/Papp | 100.00 g |
| PET | 25.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 20.00 g |
| Põhikaamera resolutsioon | 0.3 MP |
| Producer product family | KX-TU160 |
| Producer product name | Easy Use Mobile Phone |
| Sekundaarne kaamera | No |
| Sisemälu | 32 GB |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Sisseehitatud kaamera | Yes |
| Sisseehitatud välk | LED flash |
| Sügavus | 1.18 cm |
| Taara kaal (kg) | 0.12 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| USB versioon | USB-C |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: panasonic kx-tu160 easy use mobile phone black, 24, tft-lcd, 240 x 320, usb version usb-c, built-in camera, main camera 03 m, kx-tu160exb, panasonic, nuputelefonid


