Apple iPhone 16 128GB Ultramarine | Apple
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 169.00 mm |
| Gross height (mm) | 277.00 mm |
| Gross weight | 0.43 kg |
| Gross width (mm) | 901.00 mm |
| Net weight | 0.33 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Apple |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.065 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: apple iphone 16 128gb ultramarine apple, myec3hxa, apple, nutitelefonid




