Hammer Blade | V 5G | Black | 6.5 " | IPS | 2412 x 1080 pixels | Mediatek | Dimensity D7050 | Internal RAM 8 GB | 256 GB | micro
- TootjadHammer
- Mudel: TEL000839
- Saadavus: 5
-
370€
Hammer Blade | V 5G | Black | 6.5 " | IPS | 2412 x 1080 pixels | Mediatek | Dimensity D7050 | Internal RAM 8 GB | 256 GB | microSD | Dual SIM | Nano SIM | 3G | 4G | 5G | Main camera resolution 50 MP | Secondary camera resolution 16 MP | Android | 13 | 5000 mAh
| All | |
| 3G | Yes |
| 4G | Yes |
| 5G | Yes |
| Aku mahutavus | 5000 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 2412 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 6.5 " |
| Ekraani tüüp | IPS |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 43.00 mm |
| Gross height (mm) | 183.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Net weight | 0.20 kg |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2196 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Põhikaamera resolutsioon | 50 MP |
| Producer | Hammer |
| Producer product family | Blade |
| Producer product name | V 5G |
| Protsessori mudel | Dimensity D7050 |
| Protsessori perekond | Mediatek |
| Protsessori sagedus | 2.0 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Sekundaarne kaamera | Yes |
| Sekundaarse kaamera resolutsioon | 16 MP |
| SIM kaardi tüüp | Nano SIM |
| SIM-kaardi võimekus | Dual SIM |
| Sisemine mälumaht | 256 GB |
| Sisemine RAM | 8 GB |
| Sõrmejäljelugeja | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad mälukaardid | microSD |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: hammer blade v 5g black 65 ips 2412 x 1080 pixels mediatek dimensity d7050 internal ram 8 gb 256 gb micro, tel000839, hammer, nutitelefonid






