Samsung | Galaxy | S25 | Blueblack | 6.2 " | Dynamic AMOLED 2X | 2340 x 1080 pixels | Qualcomm | Snapdragon 8 Elite | Internal R
- TootjadSamsung
- Mudel: Galaxy S25 128-Blue Black
- Saadavus: 2
-
698€
Samsung | Galaxy | S25 | Blueblack | 6.2 " | Dynamic AMOLED 2X | 2340 x 1080 pixels | Qualcomm | Snapdragon 8 Elite | Internal RAM 12 GB | 128 GB | Dual SIM | 3G | 4G | 5G | Main camera resolution 50+12+10 MP | Secondary camera resolution 12 MP | Android | 4000 mAh
| All | |
| 3G | Yes |
| 4G | Yes |
| 5G | Yes |
| Aku mahutavus | 4000 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 2340 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 6.2 " |
| Ekraani tüüp | Dynamic AMOLED 2X |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Net weight | 0.16 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2541 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Põhikaamera resolutsioon | 50+12+10 MP |
| Producer | Samsung |
| Producer product family | Galaxy |
| Producer product name | S25 |
| Protsessori mudel | Snapdragon 8 Elite |
| Protsessori perekond | Qualcomm |
| Protsessorituumad | 8-core |
| Sekundaarne kaamera | Yes |
| Sekundaarse kaamera resolutsioon | 12 MP |
| SIM-kaardi võimekus | Dual SIM |
| Sisemine mälumaht | 128 GB |
| Sisemine RAM | 12 GB |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Blueblack |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |




