Samsung | Galaxy | S25 | Navy | 6.2 " | Dynamic LTPO AMOLED 2X | 1080 x 2340 pixels | Internal RAM 12 GB | 128 GB | Dual SIM | 5
- TootjadSamsung
- Mudel: Galaxy S25-128-Navy
- Saadavus: 2
-
693€
Samsung | Galaxy | S25 | Navy | 6.2 " | Dynamic LTPO AMOLED 2X | 1080 x 2340 pixels | Internal RAM 12 GB | 128 GB | Dual SIM | 5G | Main camera resolution 50 MP | Secondary camera resolution 12 MP | 15
| All | |
| 4G | No |
| 5G | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 1080 x 2340 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 6.2 " |
| Ekraani tüüp | Dynamic LTPO AMOLED 2X |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 15.00 mm |
| Gross height (mm) | 170.00 mm |
| Gross weight | 0.32 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | 15 |
| Net weight | 0.22 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3145 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Põhikaamera resolutsioon | 50 MP |
| Producer | Samsung |
| Producer product family | Galaxy |
| Producer product name | S25 |
| Protsessori sagedus | 2x4.47 GHz + 6x3.53 GHz |
| Sekundaarne kaamera | Yes |
| Sekundaarse kaamera resolutsioon | 12 MP |
| SIM-kaardi võimekus | Dual SIM |
| Sisemine mälumaht | 128 GB |
| Sisemine RAM | 12 GB |
| Sõrmejäljelugeja | Android |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Navy |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7 |








