Xiaomi | 17 | Black | 6.3 " | LTPO AMOLED | 1220 x 2656 pixels | Qualcomm | Snapdragon 8 Elite Gen 5 (3 nm) | Internal RAM 12 GB
- TootjadXiaomi
- Mudel: 72952
- Saadavus: 5
-
1 047€
Xiaomi | 17 | Black | 6.3 " | LTPO AMOLED | 1220 x 2656 pixels | Qualcomm | Snapdragon 8 Elite Gen 5 (3 nm) | Internal RAM 12 GB | 256 GB | Dual SIM | 3G | 4G | 5G | Main camera resolution 50 MP | Secondary camera resolution 50 MP | Android 16, HyperOS 3 | 7000 mAh
| All | |
| 3G | Yes |
| 4G | Yes |
| 5G | Yes |
| Aku mahutavus | 7000 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 1220 x 2656 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 6.3 " |
| Ekraani tüüp | LTPO AMOLED |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 40.00 mm |
| Gross height (mm) | 184.00 mm |
| Gross weight | 0.29 kg |
| Gross width (mm) | 84.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 16, HyperOS 3 |
| Net weight | 0.19 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2795 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Põhikaamera resolutsioon | 50 MP |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | 17 |
| Protsessori mudel | Snapdragon 8 Elite Gen 5 (3 nm) |
| Protsessori perekond | Qualcomm |
| Protsessori sagedus | 2x4.6 GHz, 6x3.62 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Sekundaarne kaamera | Yes |
| Sekundaarse kaamera resolutsioon | 50 MP |
| SIM-kaardi võimekus | Dual SIM |
| Sisemine mälumaht | 256 GB |
| Sisemine RAM | 12 GB |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11 a/b/g/n/ac/6/7 |
Sildid: xiaomi 17 black 63 ltpo amoled 1220 x 2656 pixels qualcomm snapdragon 8 elite gen 5 3 nm internal ram 12 gb, 72952, xiaomi, nutitelefonid











