Xiaomi | Redmi | 15 4G | Titan Gray | 6.9 " | IPS LCD | 1080 x 2340 pixels | Qualcomm | Internal RAM 6 GB | 128 GB | Dual SIM |
- TootjadXiaomi
- Mudel: 68266
- Saadavus: 5
-
183€
Xiaomi | Redmi | 15 4G | Titan Gray | 6.9 " | IPS LCD | 1080 x 2340 pixels | Qualcomm | Internal RAM 6 GB | 128 GB | Dual SIM | Nano SIM | 4G | Main camera resolution 50 MP | Secondary camera resolution 8 MP | Android | 15 | 7000 mAh
| All | |
| 4G | Yes |
| Aku mahutavus | 7000 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 1080 x 2340 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 6.9 " |
| Ekraani tüüp | IPS LCD |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 0.28 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Net weight | 0.18 kg |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 15 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1728 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Põhikaamera resolutsioon | 50 MP |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Redmi |
| Producer product name | 15 4G |
| Protsessori perekond | Qualcomm |
| Protsessori sagedus | 4x2.8 GHz + 4x1.9 GHz |
| Sekundaarne kaamera | Yes |
| Sekundaarse kaamera resolutsioon | 8 MP |
| SIM kaardi tüüp | Nano SIM |
| SIM-kaardi võimekus | Dual SIM |
| Sisemine mälumaht | 128 GB |
| Sisemine RAM | 6 GB |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.072 kg |
| Toote värv | Titan Gray |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11 b/g/n/ac |







