Xiaomi | Redmi Note | A7 Pro | Black | 6.9 " | LCD | 1600 x 720 pixels | UNISOC | T7250 | Internal RAM 4 GB | 64 GB | Dual SIM |
- TootjadXiaomi
- Mudel: 74477
- Saadavus: 5
-
134€
Xiaomi | Redmi Note | A7 Pro | Black | 6.9 " | LCD | 1600 x 720 pixels | UNISOC | T7250 | Internal RAM 4 GB | 64 GB | Dual SIM | 3G | 4G | Main camera resolution 13 MP | HyperOS | 3 | 6000 mAh
| All | |
| 3G | Yes |
| 4G | Yes |
| 5G | No |
| Aku mahutavus | 6000 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 1600 x 720 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 6.9 " |
| Ekraani tüüp | LCD |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 40.00 mm |
| Gross height (mm) | 184.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 84.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | HyperOS |
| Net weight | 0.20 kg |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 3 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1398 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Põhikaamera resolutsioon | 13 MP |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Redmi Note |
| Producer product name | A7 Pro |
| Protsessori mudel | T7250 |
| Protsessori perekond | UNISOC |
| Protsessorituumad | 8-core |
| Sekundaarne kaamera | No |
| SIM-kaardi võimekus | Dual SIM |
| Sisemine mälumaht | 64 GB |
| Sisemine RAM | 4 GB |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11a/b/g/n/ac |





