SALE OUT. LG TV | 86QNED85A3C | 86 | Smart TV | webOS 25 | 4K UHD | DAMAGED PACKAGING
- TootjadLG
- Mudel: 86QNED85A3CSO
- Saadavus: 2
-
1 168€
SALE OUT. LG TV | 86QNED85A3C | 86 | Smart TV | webOS 25 | 4K UHD | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Connectivity | HDMI, LAN, USB |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T2/T (Terrestrial), DVB-C (Cable), DVB-S2/S (Satellite) |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 86 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 217 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 2060.00 mm |
| Gross height (mm) | 1211.00 mm |
| Gross weight | 64.60 kg |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| HD tüüp | 4K UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS 25 |
| Mõõdud koos alusega | 192.8 x 119.8/116.2 x 37 cm |
| Net weight | 50.00 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 11680.00 g |
| Plastic (No PET) | 2920.00 g |
| Producer | SALE OUT. LG |
| Producer product family | TV |
| Producer product name | 86QNED85A3C |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tagantvalgustuse tüüp | Mini LED |
| Tare weight (kg) | 14.60 kg |
| Volume (m3) | 0.57 m |
| Warranty | 21 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: sale out lg tv 86qned85a3c 86 smart tv webos 25 4k uhd damaged packaging, 86qned85a3cso, lg, telerid



