SALE OUT. Sony K-43S3 | 43'' (108 cm) | Android | UHD | Black | DAMAGED PACKAGING
- TootjadSony
- Mudel: K43S35PB.CEISO
- Saadavus: 1
-
558€
SALE OUT. Sony K-43S3 | 43'' (108 cm) | Android | UHD | Black | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| 3D-ühilduvus | No |
| Bluetooth | Yes |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-C/S/S2/T/T2 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 43'' (108 cm) |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 108 cm |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | Class E |
| Gross depth (mm) | 141.00 mm |
| Gross height (mm) | 695.00 mm |
| Gross weight | 14.00 kg |
| Gross width (mm) | 1070.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| HDMI-portide arv | 4 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Net weight | 9.90 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Google TV |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3280.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 820.00 g |
| Producer | Sony |
| Producer product name | K-43S3 |
| SALE OUT. | y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED |
| Tare weight (kg) | 4.10 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-port | 2 |
| VESA-paigaldusliidesed | 200 x 200 mm |
| Volume (m3) | 0.10 m |
| Warranty | 23 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |

