Blaupunkt | 4K TV | 43UBG6010S | 43 | Smart TV | Google TV | UHD | White
- TootjadBlaupunkt
- Mudel: 43UBG6010S
- Saadavus: 5
-
269€
Blaupunkt | 4K TV | 43UBG6010S | 43 | Smart TV | Google TV | UHD | White
| All | |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 43 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 108 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 115.00 mm |
| Gross height (mm) | 612.00 mm |
| Gross weight | 8.90 kg |
| Gross width (mm) | 1015.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Kaal | 7.5 kg |
| Net weight | 7.20 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Blaupunkt |
| Producer product family | 4K TV |
| Producer product name | 43UBG6010S |
| Tare weight (kg) | 1.70 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |






