Blaupunkt 4K TV | 65UGC5500S | 65 | Smart TV | Google TV | UHD
- TootjadBlaupunkt
- Mudel: 65UGC5500S
- Saadavus: 5
-
506€
Blaupunkt 4K TV | 65UGC5500S | 65 | Smart TV | Google TV | UHD
| All | |
| Connectivity | USB, HDMI, CI/CI+, Bluetooth |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T/C DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 164 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 995.00 mm |
| Gross weight | 21.20 kg |
| Gross width (mm) | 1598.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Mõõdud koos alusega | 144.6 x 34.5 x 88.5 cm |
| Net weight | 16.20 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Producer | Blaupunkt |
| Producer product family | 4K TV |
| Producer product name | 65UGC5500S |
| Tare weight (kg) | 5.00 kg |
| Volume (m3) | 0.22 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |








