Blaupunkt | LED TV | 40FGC5501S | 1920 x 1080 | Smart TV | Google TV | Black
- TootjadBlaupunkt
- Mudel: 40FGC5501S
- Saadavus: 5
-
193€
Blaupunkt | LED TV | 40FGC5501S | 1920 x 1080 | Smart TV | Google TV | Black
| All | |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 1920 x 1080 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 101 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 75.00 mm |
| Gross height (mm) | 550.00 mm |
| Gross weight | 5.40 kg |
| Gross width (mm) | 927.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Kaal | 5.6 kg |
| Net weight | 4.30 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 45 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 880.00 g |
| Plastic (No PET) | 220.00 g |
| Producer | Blaupunkt |
| Producer product family | LED TV |
| Producer product name | 40FGC5501S |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |







