Blaupunkt LED TV | 75UGC5500S | 75 | Smart TV | Google TV | UHD | Black
- TootjadBlaupunkt
- Mudel: 75UGC5500S
- Saadavus: 2
-
617€
Blaupunkt LED TV | 75UGC5500S | 75 | Smart TV | Google TV | UHD | Black
| All | |
| Connectivity | USB, HDMI, CI/CI+, Bluetooth |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T/C DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 75 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 189 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 176.00 mm |
| Gross height (mm) | 1050.00 mm |
| Gross weight | 33.00 kg |
| Gross width (mm) | 1859.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Net weight | 25.00 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 6400.00 g |
| Plastic (No PET) | 1600.00 g |
| Producer | Blaupunkt |
| Producer product family | LED TV |
| Producer product name | 75UGC5500S |
| Tare weight (kg) | 8.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.34 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |







