Hisense 4K TV | 85A6Q | 85 | Smart TV | VIDAA | UHD | Black
- TootjadHisense
- Mudel: 85A6Q
- Saadavus: 2
-
1 207€
Hisense 4K TV | 85A6Q | 85 | Smart TV | VIDAA | UHD | Black
| All | |
| Connectivity | HDMI, RF, AV, USB, SPDIF, Earphone Jack, RJ45 |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 85 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 215 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 1280.00 mm |
| Gross weight | 49.00 kg |
| Gross width (mm) | 2090.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | VIDAA |
| Mõõdud koos alusega | 189 x 118.7 x 45 cm |
| Net weight | 36.00 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 10400.00 g |
| Plastic (No PET) | 2600.00 g |
| Producer | Hisense |
| Producer product family | 4K TV |
| Producer product name | 85A6Q |
| Tare weight (kg) | 13.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.56 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |













