Hisense 65A6Q | 65 | Smart TV | VIDAA Smart OS | UHD | Black
- TootjadHisense
- Mudel: 65A6Q
- Saadavus: 5
-
499€
Hisense 65A6Q | 65 | Smart TV | VIDAA Smart OS | UHD | Black
| All | |
| Connectivity | HDMI, USB, RJ45, AV, S/PDIF, Headphone |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 164 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 142.00 mm |
| Gross height (mm) | 997.00 mm |
| Gross weight | 22.00 kg |
| Gross width (mm) | 1649.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | VIDAA Smart OS |
| Net weight | 15.20 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5440.00 g |
| Plastic (No PET) | 1360.00 g |
| Producer | Hisense |
| Producer product name | 65A6Q |
| Tare weight (kg) | 6.80 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.23 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |















