Hisense HD Smart TV | 32A4Q | 32" | Smart TV | VIDAA OS | HD | Black
- TootjadHisense
- Mudel: 32A4Q
- Saadavus: 3
-
165€
Hisense HD Smart TV | 32A4Q | 32" | Smart TV | VIDAA OS | HD | Black
| All | |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Ekraan | 1366 x 768 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 32" |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 81.3 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 122.00 mm |
| Gross height (mm) | 515.00 mm |
| Gross weight | 5.60 kg |
| Gross width (mm) | 811.00 mm |
| HD tüüp | HD |
| Installitud operatsioonisüsteem | VIDAA OS |
| Kaal koos statiiviga | 3.8 kg |
| Mõõdud (l x s x k) koos statiiviga | 726 x 186 x 479 mm |
| Net weight | 3.80 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 40 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1440.80 g |
| Plastic (No PET) | 360.20 g |
| Producer | Hisense |
| Producer product family | HD Smart TV |
| Producer product name | 32A4Q |
| Tare weight (kg) | 1.80 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |







