LG 55NANO81A3A | 55 | Smart TV | webOS 25 | UHD
| All | |
| Connectivity | HDMI, Ethernet, USB, Bluetooth |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T2/T (Terrestrial), DVB-C (Cable), DVB-S2/S (Satellite) |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 139 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 203.00 mm |
| Gross height (mm) | 803.00 mm |
| Gross weight | 18.90 kg |
| Gross width (mm) | 1356.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS 25 |
| Mõõdud (l x s x k) koos statiiviga | 1235 x 787 x 260 mm |
| Net weight | 14.00 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3920.00 g |
| Plastic (No PET) | 980.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product name | 55NANO81A3A |
| Tare weight (kg) | 4.90 kg |
| Volume (m3) | 0.22 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |









