LG NanoCell UHD 4K Smart TV | 55UK762H0LB | 55 | Smart TV | webOS | UHD | Black
- TootjadLG
- Mudel: 55UK762H0LB
- Saadavus: 5
-
718€
LG NanoCell UHD 4K Smart TV | 55UK762H0LB | 55 | Smart TV | webOS | UHD | Black
| All | |
| Connectivity | Wi-Fi, LAN, Bluetooth, HDMI, USB |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 139 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 1350.00 mm |
| Gross weight | 22.00 kg |
| Gross width (mm) | 820.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Net weight | 20.00 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 21 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product family | NanoCell UHD 4K Smart TV |
| Producer product name | 55UK762H0LB |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.22 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |







