LG
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 183.00 mm |
| Gross height (mm) | 654.00 mm |
| Gross weight | 12.10 kg |
| Gross width (mm) | 1071.00 mm |
| Net weight | 8.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 13 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2560.00 g |
| Plastic (No PET) | 640.00 g |
| Producer | LG |
| Tare weight (kg) | 3.20 kg |
| Volume (m3) | 0.13 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lg, 43nano81a3a, telerid

