SALE OUT. Sony K55XR80PAEP Bravia 8 | 55 | Smart TV | Google TV | 4K UHD | Black | DAMAGED PACKAGING
- TootjadSony
- Mudel: K55XR80PAEPSO
- Saadavus: 1
-
1 562€
SALE OUT. Sony K55XR80PAEP Bravia 8 | 55 | Smart TV | Google TV | 4K UHD | Black | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 139 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 841.00 mm |
| Gross weight | 24.00 kg |
| Gross width (mm) | 1359.00 mm |
| HD tüüp | 4K UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Net weight | 19.57 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3548.00 g |
| Plastic (No PET) | 887.00 g |
| Producer | Sony |
| Producer product name | K55XR80PAEP Bravia 8 |
| SALE OUT. | y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 4.44 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.21 m |
| Warranty | 22 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |



