SALE OUT. Xiaomi TV S Pro Mini LED 55 2026 4K UHD (3840 x 2160) | SALE OUT. Xiaomi TV | S Pro 2026 | 55 | Smart TV | Google TV |
- TootjadXiaomi
- Mudel: ELA6300EUSO
- Saadavus: 2
-
682€
SALE OUT. Xiaomi TV S Pro Mini LED 55 2026 4K UHD (3840 x 2160) | SALE OUT. Xiaomi TV | S Pro 2026 | 55 | Smart TV | Google TV | Grey | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 140 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1400.00 mm |
| Gross height (mm) | 830.00 mm |
| Gross weight | 18.00 kg |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Net weight | 13.10 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Plastic (No PET) | 900.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | TV |
| Producer product name | S Pro 2026 |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 4.90 kg |
| Toote värv | Grey |
| Volume (m3) | 0.15 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |

