Sharp | 32HF2265EW | 32 | Smart TV | Google TV | White
- TootjadSharp
- Mudel: 32HF2265EW
- Saadavus: 5
-
202€
Sharp | 32HF2265EW | 32 | Smart TV | Google TV | White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connectivity | HDMI, USB, 3.5mm Headphone jack, RJ45 |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Ekraan | 1366 x 768 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 32 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 80 cm |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 108.00 mm |
| Gross height (mm) | 485.00 mm |
| Gross weight | 4.50 kg |
| Gross width (mm) | 788.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Mõõdud koos alusega | 71.5 x 46.7 x 17.9 cm |
| Net weight | 3.35 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 42 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 920.00 g |
| Plastic (No PET) | 230.00 g |
| Producer | Sharp |
| Producer product name | 32HF2265EW |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED |
| Tare weight (kg) | 1.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |










