Sharp 43GR8265E | 43" | Smart TV | Google TV | 4K Ultra HD
- TootjadSharp
- Mudel: 43GR8265E
- Saadavus: 2
-
403€
Sharp 43GR8265E | 43" | Smart TV | Google TV | 4K Ultra HD
| All | |
| 3D-ühilduvus | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 43" |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 108 cm |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 219.00 mm |
| Gross height (mm) | 612.00 mm |
| Gross weight | 8.90 kg |
| Gross width (mm) | 957.00 mm |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Muud funktsioonid | USB x2, HDMI x4, Bluetooth, Sat, RJ 45 |
| Net weight | 7.40 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Producer | Sharp |
| Producer product name | 43GR8265E |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.13 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |








