Sharp 4K Ultra HD QLED MiniLED TV | 65JP7265E | 55 | Smart TV | Google TV | UHD
- TootjadSharp
- Mudel: 65JP7265E
- Saadavus: 1
-
600€
Sharp 4K Ultra HD QLED MiniLED TV | 65JP7265E | 55 | Smart TV | Google TV | UHD
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connectivity | HDMI, USB, 3.5mm Headphone jack, RJ45 |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 164 cm |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 964.00 mm |
| Gross weight | 22.20 kg |
| Gross width (mm) | 1585.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Mõõdud koos alusega | 144.5 x 89.6 x 27.5 cm |
| Net weight | 15.00 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5760.00 g |
| Plastic (No PET) | 1440.00 g |
| Producer | Sharp |
| Producer product family | 4K Ultra HD QLED MiniLED TV |
| Producer product name | 65JP7265E |
| Tagantvalgustuse tüüp | MiniLED |
| Tare weight (kg) | 7.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.22 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |









