Sony TV | K75S35B Bravia 3 | 75 | Smart TV | Google TV | 4K UHD
- TootjadSony
- Mudel: K75S35B.CEI
- Saadavus: 1
-
1 092€
Sony TV | K75S35B Bravia 3 | 75 | Smart TV | Google TV | 4K UHD
| All | |
| CI Slot | CI+ |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 75 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 189 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1810.00 mm |
| Gross height (mm) | 1107.00 mm |
| Gross weight | 44.00 kg |
| Gross width (mm) | 187.00 mm |
| HD tüüp | 4K UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Mõõdud koos alusega | 167.5 x 104.2 x 41 cm |
| Net weight | 33.40 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8480.00 g |
| Plastic (No PET) | 2120.00 g |
| Producer | Sony |
| Producer product family | TV |
| Producer product name | K75S35B Bravia 3 |
| Tagantvalgustuse tüüp | Direct LED |
| Tare weight (kg) | 10.60 kg |
| Volume (m3) | 0.37 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |







