Sony TV | K85S35BP Bravia 3 | 85 | Smart TV | Google TV | 4K UHD
- TootjadSony
- Mudel: K85S35BP.CEI
- Saadavus: 1
-
1 464€
Sony TV | K85S35BP Bravia 3 | 85 | Smart TV | Google TV | 4K UHD
| All | |
| CI Slot | CI+ |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 85 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 215 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 237.00 mm |
| Gross height (mm) | 1231.00 mm |
| Gross weight | 67.00 kg |
| Gross width (mm) | 2035.00 mm |
| HD tüüp | 4K UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Mõõdud koos alusega | 190.1 x 117.7 x 45.6 cm |
| Net weight | 55.70 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 9040.00 g |
| Plastic (No PET) | 2260.00 g |
| Producer | Sony |
| Producer product family | TV |
| Producer product name | K85S35BP Bravia 3 |
| Tagantvalgustuse tüüp | Direct LED |
| Tare weight (kg) | 11.30 kg |
| Volume (m3) | 0.59 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: sony tv k85s35bp bravia 3 85 smart tv google tv 4k uhd, k85s35bpcei, sony, telerid







