TCL 4K QLED TV | 43T69C | 43 | Smart TV | Google TV | UHD | Black
- TootjadTCL
- Mudel: 43T69C
- Saadavus: 5
-
284€
TCL 4K QLED TV | 43T69C | 43 | Smart TV | Google TV | UHD | Black
| All | |
| Connectivity | HDMI, USB, RJ-45, RF, HDCP, SAT, CI |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T2/C/S2 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 43 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 108 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 115.00 mm |
| Gross height (mm) | 646.00 mm |
| Gross weight | 8.00 kg |
| Gross width (mm) | 1075.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Net weight | 5.60 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 22 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1920.00 g |
| Plastic (No PET) | 480.00 g |
| Producer | TCL |
| Producer product family | 4K QLED TV |
| Producer product name | 43T69C |
| Tare weight (kg) | 2.40 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: tcl 4k qled tv 43t69c 43 smart tv google tv uhd black, 43t69c, tcl, telerid







