TCL QLED TV | 40S5K | 40 | Smart TV | Android TV | FHD | Black
- TootjadTCL
- Mudel: 40S5K
- Saadavus: 5
-
229€
TCL QLED TV | 40S5K | 40 | Smart TV | Android TV | FHD | Black
| All | |
| Connectivity | Bluetooth, HDMI |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 40 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 100 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 122.00 mm |
| Gross height (mm) | 605.00 mm |
| Gross weight | 6.43 kg |
| Gross width (mm) | 1025.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android TV |
| Net weight | 4.63 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1440.00 g |
| Plastic (No PET) | 360.00 g |
| Producer | TCL |
| Producer product family | QLED TV |
| Producer product name | 40S5K |
| Tare weight (kg) | 1.80 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |








