TCL
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 178.00 mm |
| Gross height (mm) | 1125.00 mm |
| Gross weight | 27.80 kg |
| Gross width (mm) | 1850.00 mm |
| Net weight | 18.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 7680.00 g |
| Plastic (No PET) | 1920.00 g |
| Producer | TCL |
| Tare weight (kg) | 9.60 kg |
| Volume (m3) | 0.37 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

