Xiaomi | TV | Max 2025 | 85 | Smart TV | Google TV | UHD | Grey
- TootjadXiaomi
- Mudel: ELA5730EU
- Saadavus: 5
-
1 354€
Xiaomi | TV | Max 2025 | 85 | Smart TV | Google TV | UHD | Grey
| All | |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 85 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 216 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 2030 mm |
| Gross height (mm) | 1270 mm |
| Gross weight | 41.8 kg |
| Gross width (mm) | 200 mm |
| HD tüüp | UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Net weight | 30.4 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 11000 g |
| Plastic (No PET) | 400 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | TV |
| Producer product name | Max 2025 |
| Tare weight (kg) | 11.4 kg |
| Toote värv | Grey |
| Volume (m3) | 0.51562 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |


