Xiaomi | TV | S Mini LED 2025 | 65 | Smart TV | Google TV | UHD | Black | 32 GB
- TootjadXiaomi
- Mudel: ELA5674EU
- Saadavus: 5
-
783€
Xiaomi | TV | S Mini LED 2025 | 65 | Smart TV | Google TV | UHD | Black | 32 GB
| All | |
| Connectivity | Mini Jack 3.5 mm, RJ-45, USB, HDMI |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 165 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1640 mm |
| Gross height (mm) | 970 mm |
| Gross weight | 26 kg |
| Gross width (mm) | 170 mm |
| HD tüüp | UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Net weight | 24 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4990.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | TV |
| Producer product name | S Mini LED 2025 |
| Salvestusmaht kokku | 32 GB |
| Tare weight (kg) | 2 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.270436 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |




