Xiaomi | TV | S Mini LED 2025 | 75 | Smart TV | Google TV | UHD | Black | 32 GB
- TootjadXiaomi
- Mudel: ELA5682EU
- Saadavus: 4
-
1 012€
Xiaomi | TV | S Mini LED 2025 | 75 | Smart TV | Google TV | UHD | Black | 32 GB
| All | |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 75 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 190 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1865 mm |
| Gross height (mm) | 1110 mm |
| Gross weight | 31.50 kg |
| Gross width (mm) | 205 mm |
| HD tüüp | UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Net weight | 26.50 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 32 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4900.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | TV |
| Producer product name | S Mini LED 2025 |
| Salvestusmaht kokku | 32 GB |
| Tare weight (kg) | 5.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.42438075 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: xiaomi tv s mini led 2025 75 smart tv google tv uhd black 32 gb, ela5682eu, xiaomi, telerid


