Xiaomi TV S Pro Mini LED 55 2026 4K UHD (3840 x 2160) | Xiaomi
- TootjadXiaomi
- Mudel: ELA6300EU
- Saadavus: 5
-
731€
Xiaomi TV S Pro Mini LED 55 2026 4K UHD (3840 x 2160) | Xiaomi
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1400.00 mm |
| Gross height (mm) | 830.00 mm |
| Gross weight | 18.00 kg |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Net weight | 13.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Plastic (No PET) | 900.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Tare weight (kg) | 4.90 kg |
| Volume (m3) | 0.15 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi tv s pro mini led 55 2026 4k uhd 3840 x 2160 xiaomi, ela6300eu, xiaomi, telerid





