Digitus | 8K PREMIUM HDMI 2.1 Connection Cable | DB-330200-030-S | HDMI male (type A) | HDMI male (type A) | HDMI to HDMI | 3 m
- TootjadDigitus
- Mudel: DB-330200-030-S
- Saadavus: 3
-
19€
Digitus | 8K PREMIUM HDMI 2.1 Connection Cable | DB-330200-030-S | HDMI male (type A) | HDMI male (type A) | HDMI to HDMI | 3 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.21 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Muud funktsioonid | Gold plated, Support 8K/60HZ |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1688 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 37.00 g |
| PET | 14.00 g |
| Pistmik 1 | HDMI male (type A) |
| Pistmik 2 | HDMI male (type A) |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Digitus |
| Producer product family | 8K PREMIUM HDMI 2.1 Connection Cable |
| Producer product name | DB-330200-030-S |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | HDMI to HDMI |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: digitus 8k premium hdmi 21 connection cable db-330200-030-s hdmi male type a hdmi male type a hdmi to hdmi 3 m, db-330200-030-s, digitus, audiovideo kaablid



