Digitus Adapter Cable, DP - DVI | DisplayPort | 2 m
- TootjadDigitus
- Mudel: AK-340301-020-S
- Saadavus: 4
-
12€
Digitus Adapter Cable, DP - DVI | DisplayPort | 2 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross weight | 0.133 kg |
| Gross width (mm) | 320.00 mm |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Net weight | 0.13 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 49 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2.90 g |
| Producer | Digitus |
| Producer product family | Adapter Cable, DP - DVI |
| Tare weight (kg) | 0.003 kg |
| Tüüp | DisplayPort |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






