Digitus | DisplayPort Connection Cable | AK-340100-010-S | DP male | DP male | DP to DP | 1 m
- TootjadDigitus
- Mudel: AK-340100-010-S
- Saadavus: 5
-
5€
Digitus | DisplayPort Connection Cable | AK-340100-010-S | DP male | DP male | DP to DP | 1 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross weight | 0.061 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Muud funktsioonid | Support up to 4K/2K with 60Hz Supported Video format: 4K/2K@24Hz, 4K/2K@30Hz or 4K/2K@60Hz Supported Video Resolution: 4096 x 2160p 1920 x 1080p |
| Net weight | 0.051 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4154 pc(s) |
| Pistmik 1 | DP male |
| Pistmik 2 | DP male |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer | Digitus |
| Producer product family | DisplayPort Connection Cable |
| Producer product name | AK-340100-010-S |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | DP to DP |
| Volume (m3) | 0.000416 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: digitus displayport connection cable ak-340100-010-s dp male dp male dp to dp 1 m, ak-340100-010-s, digitus, audiovideo kaablid


