Goobay 51223 TOSLINK Cable | Optical | 5 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 5 mm |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Kaabli pikkus | 5 m |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 16667 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 37 g |
| PET | 13 g |
| Producer | Goobay |
| Producer product family | 51223 TOSLINK Cable |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Tüüp | Optical |
| Volume (m3) | 0.000055 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


