Lanberg HDMI V2.0 Cable 3M 4K CU | CA-HDMI-20CU-0030-BK | HDMI to HDMI | 3 m
- TootjadLanberg
- Mudel: CA-HDMI-20CU-0030-BK
- Saadavus: 5
-
4€
Lanberg HDMI V2.0 Cable 3M 4K CU | CA-HDMI-20CU-0030-BK | HDMI to HDMI | 3 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 390.00 mm |
| Gross height (mm) | 290.00 mm |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Gross width (mm) | 390.00 mm |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Net weight | 0.13 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3900 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Producer | Lanberg |
| Producer product family | HDMI V2.0 Cable 3M 4K CU |
| Producer product name | CA-HDMI-20CU-0030-BK |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | HDMI to HDMI |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lanberg hdmi v20 cable 3m 4k cu ca-hdmi-20cu-0030-bk hdmi to hdmi 3 m, ca-hdmi-20cu-0030-bk, lanberg, audiovideo kaablid


