Logilink | HDMI A male - HDMI A male, 1.4v | HDMI | HDMI | HDMI to HDMI | 10 m
- TootjadLogilink
- Mudel: CH0053
- Saadavus: 5
-
17€
Logilink | HDMI A male - HDMI A male, 1.4v | HDMI | HDMI | HDMI to HDMI | 10 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180 mm |
| Gross height (mm) | 60 mm |
| Gross weight | 0.731 kg |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| Kaabli pikkus | 10 m |
| Muud funktsioonid | HDMI with standard Ethernet is the latestHDMI supports standard, and the following HDMIFeatures:- HDCP Compliant- Internet via HDMI (HEC)- Audio return channel (ARC)- 3D playback with a resolution ofUp to 1080p |
| Net weight | 0.724 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 889 pc(s) |
| PET | 7.00 g |
| Pistmik 1 | HDMI |
| Pistmik 2 | HDMI |
| Pistmikukontaktide kate | Gold |
| Producer | Logilink |
| Producer product family | HDMI A male - HDMI A male, 1.4v |
| Sugu | Male/Male |
| Tare weight (kg) | 0.007 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | HDMI to HDMI |
| Volume (m3) | 0.001944 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: logilink hdmi a male - hdmi a male, 14v hdmi hdmi hdmi to hdmi 10 m, ch0053, logilink, audiovideo kaablid










