Digitus Desk Mount | Height, tilt, rotation, depth, pivot | Dual Monitor Mount | 2x 45 " | Maximum weight (capacity) 2x 20 kg |
- TootjadDigitus
- Mudel: DA-90474
- Saadavus: 2
-
132€
Digitus Desk Mount | Height, tilt, rotation, depth, pivot | Dual Monitor Mount | 2x 45 " | Maximum weight (capacity) 2x 20 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Height, tilt, rotation, depth, pivot |
| Gross depth (mm) | 435.00 mm |
| Gross height (mm) | 123.00 mm |
| Gross weight | 10.21 kg |
| Gross width (mm) | 327.00 mm |
| Kaldenurk | 70 |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 45 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 2x 20 kg |
| Net weight | 8.67 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100x100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75x75 mm |
| Paigutus | Desk Mount |
| Palette Qty | 49 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1232.00 g |
| Plastic (No PET) | 308.00 g |
| Producer | Digitus |
| Screen size compatibility | 2x 45 " |
| Tare weight (kg) | 1.54 kg |
| Toote nimetus | Dual Monitor Mount |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75x75, 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |






