Digitus Desk Mount | Height, tilt, rotation, depth, pivot | Single Monitor Mount | 49 " | Maximum weight (capacity) 20 kg | Blac
- TootjadDigitus
- Mudel: DA-90473
- Saadavus: 1
-
81€
Digitus Desk Mount | Height, tilt, rotation, depth, pivot | Single Monitor Mount | 49 " | Maximum weight (capacity) 20 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Height, tilt, rotation, depth, pivot |
| Gross depth (mm) | 435.00 mm |
| Gross height (mm) | 123.00 mm |
| Gross weight | 5.90 kg |
| Gross width (mm) | 205.00 mm |
| Kaldenurk | 70 |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 49 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 20 kg |
| Net weight | 4.95 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100x100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75x75 mm |
| Paigutus | Desk Mount |
| Palette Qty | 79 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 760.00 g |
| Plastic (No PET) | 190.00 g |
| Producer | Digitus |
| Screen size compatibility | 49 " |
| Tare weight (kg) | 0.95 kg |
| Toote nimetus | Single Monitor Mount |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75x75, 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |







