Digitus Floor stand | DA-90435 Electrical Table Frame | Height adjustment | Maximum weight (capacity) 100 kg | Grey
- TootjadDigitus
- Mudel: DA-90435
- Saadavus: 1
-
342€
Digitus Floor stand | DA-90435 Electrical Table Frame | Height adjustment | Maximum weight (capacity) 100 kg | Grey
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Height adjustment |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 215.00 mm |
| Gross weight | 31.20 kg |
| Gross width (mm) | 950.00 mm |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 620-1270 mm |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 100 kg |
| Muud funktsioonid | Touchscreen with memory function, Collision protection function, Child lock |
| Net weight | 28.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigutus | Floor stand |
| Palette Qty | 32 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2320.00 g |
| Plastic (No PET) | 580.00 g |
| Producer | Digitus |
| Tare weight (kg) | 2.90 kg |
| Toote nimetus | DA-90435 Electrical Table Frame |
| Toote värv | Grey |
| VESA paigaldamine | No |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








