Digitus Wall mount | DA-90425 | Tilt, swivel, rotate | 15-32 " | Maximum weight (capacity) 9 kg | Black
- TootjadDigitus
- Mudel: DA-90425
- Saadavus: 5
-
32€
Digitus Wall mount | DA-90425 | Tilt, swivel, rotate | 15-32 " | Maximum weight (capacity) 9 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Tilt, swivel, rotate |
| Gross depth (mm) | 425.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross weight | 2.333 kg |
| Gross width (mm) | 615.00 mm |
| Kaldenurk | -45/+90 |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 32 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 9 kg |
| Net weight | 1.64 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100x100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75x75 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 25 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 554.66 g |
| Plastic (No PET) | 138.66 g |
| Pöördenurk | -90/+90 |
| Producer | Digitus |
| Screen size compatibility | 15-32 " |
| Tare weight (kg) | 0.693 kg |
| Toote nimetus | DA-90425 |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75x75, 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |












